Az európai tőzsdék jelzésszerű erősödéssel kezdték a napot. Egyik piacon sem kúszott 0,2 százalék fölé a vastagodás mértéke. A Footsie éppenhogy a pozitív tartományban mozgott, a Cac 40 és a DAX ennél némiképp „magabiztosabb” volt a 0,10-0,14 százalékos erősödésével. A kisebb piacok is ebben az irányban mozogtak, a stockholmi index elérte a 0,20 százalékos nyereséget is.
