A BUX dél után nem sokkal 0,25 százalékos nyerésben volt, ezt főként a Richter-papír 1,21, illetve - jóval szerényebb mértékben - az Egis-részvény 1,24 százalékos erősödése alapozta meg. A többi vezető részvény közül a Mol 0,14 százalékos erősödést, míg az MTelekom 0,31, az OTP pedig 0,13 százalékos veszteséget hozott össze. A nap lúzere eddig a Pannonflax 12,03 százalékos eséssel, a nyertes pedig a Synergon 4,38, valamint a Forrás osztalékelsőbbségi 4,25 százalékos nyereséggel.
