Minden erősödött, a BUX 2,49 százalékkal magasabban nyitott a keddi zárásnál. A vezető papírok közül csak az Egis maradt 1 százalék alatt, a többiek 2,5 százalék feletti izmosodással kezdték a napot. Közvetlenül a nyitás után aztán kissé fogytak a nyereségek, de bőven maradt, sőt a kisebbik gyógyszerpapír is felzárkózott.
