A budapesti tőzsdeindex csaknem félórával a nyitás után 0,77 százalékkal haladja meg a tegnapi záróértéket. A vezető papírok a Mol 0,02 százalékos, jelzésszerű gyengülésétől eltekintve masszív emelkedésben vannak: csak az OTP 0,8 százalékos erősödése marad 1 százalék alatt. Az Egis 1,92, az MTelekom 1,77, a Richter pedig 1,24 százalékkal vastagodott.
