BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Európa nyereséggel indult

A kontinens piacai felfelé kezdték a napot.

2006. február 21. kedd, 09:12

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Minden jelentősebb európai tőzsde nyeresében állt az első perc végén, és ezt az irányzatot meg is tartották. A piacok tisztes erősödést mutattak, London 0,16, Párizs 0,35, Frankfurt pedig 0,32 százalékos nyerésben volt az első öt perc után. Hasonló trendet követtek a kisebb piacok is Amszterdam 0,31, Stockholm 0,2 százalékkal állt magasabban, mint a hétfői záróérték.

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet