BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Enyhe nyerésben a BUX

Az index tartja a tempót, sőt kissé gyorsított is.

2006. február 21. kedd, 11:42

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Nyitás óta növelte nyereségét a BUX, az akkor 0,41 százalékról 0,46 százalékra. A vezető papírok a Richter és az MTelekom süllyedés megfordult, és 1,71, illetve 0,31 százalékos erősödésben voltak fél tizenkettőkor. Ugyancsak megfordult az OTP trendje, most 0,20 százalékos esést mutat, a Mol pedig harmadára redukálta a nyereségét, 0,45 százalékon állt. A nap eddigi nyertese a Konzum 8,7 százalékos erősödéssel, fájó apróság, hogy a forgalom zérus. A forgalmat is felmutató papírok közül a pannonflax a nyerő 5,23 százalékkal, a lúzer pedig a Forrás osztalékelsőbbségi -6,58 százalékkal.

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet