Nyitás óta növelte nyereségét a BUX, az akkor 0,41 százalékról 0,46 százalékra. A vezető papírok a Richter és az MTelekom süllyedés megfordult, és 1,71, illetve 0,31 százalékos erősödésben voltak fél tizenkettőkor. Ugyancsak megfordult az OTP trendje, most 0,20 százalékos esést mutat, a Mol pedig harmadára redukálta a nyereségét, 0,45 százalékon állt. A nap eddigi nyertese a Konzum 8,7 százalékos erősödéssel, fájó apróság, hogy a forgalom zérus. A forgalmat is felmutató papírok közül a pannonflax a nyerő 5,23 százalékkal, a lúzer pedig a Forrás osztalékelsőbbségi -6,58 százalékkal.
