A nyitás pillanatában a DAX és a CAC 40 csaknem 1, a Footsie fél százalékos erősödést mutatott, ezek aztán jelentősen csökkentek, de egyik index sem csúszott át a negatív tartományba, sőt London vissza is jött a fél százalék feletti nyereségbe. A másik két vezető mutató kissé 0,3 százalék felett mozog. A kisebb piacok hasonló trendet követtek, mind Amszterdam, mind Stockholm enyhe erősödésben van.
