BUX 138853.98 -0,32 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Buktára gyúr a BUX

A kezdeti enyhe veszteséget tisztességes mértékűre duzzasztott az index.

2006. február 8. szerda, 11:31

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Izmos veszteséggé formálta a nyitáskori esést a tőzsdeindex, negyed tizenkettőkor 1,22 százalékkal maradt el a tegnapi záróértékétől. A vezető papírok sem okoznak meglepetést, az OTP jelzésszerű - 0,14 százalékos -, illetve az Egis 1,32 százalékos nyereségétől eltekintve esésben vannak: a Mol 2,16, az MTelekom 2,76, a Richter 2,05, a BorsodChem pedig 0,12 százalékot veszített eddig. A délelőtt vezető buktáját a Questor - mínusz 19,73 százalék -, illetve a Forrás-T - mínusz 9,43 százalék - hozza, a nyerő pedig Domus plusz 20 százalékkal.

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet