A BÉT irányadó mutatója végül 0,7 százalékos pluszban, vagyis 20 878 ponton zárt. A vezető négyesfogat tagjai felemásan szerepeltek. A Mol 1,2 százalékkal 20 030 forintra hízott, az OTP pedig 2,2 százalékos többlettel 7030 forinton végzett. A Magyar Telekom és a Richter ugyanakkor gyengült, előbbi 0,2 százalékos veszített értékéből, így 954 forinton nyit holnap, a gyógyszerpapír árfolyama 38 450 forinton állt meg, ami 1,5 százalékos süllyedést tükröz. A Richter gyenge szereplése a szektortárs piacát nem érintette, az Egis 2,7 százalékos erősödése 22 800 forintos záróárat eredményezett. A gyógyszerpapírokkal ellentétben a bankrészvények azonos irányban haladtak, az OTP mellett ugyanis erősödni tudott az FHB és az IEB is, 0,6, illetve 4,6 százalékkal.
