A BUX-hoz hasonlóan izmos veszteséggel indultak az európai piacok, a három vezető börze mindegyike 1 százalék körüli veszteséget mutatott a nyitás utáni percekben. Közülük a DAX bukta a legnagyobbat, 1,19 százalékot is mutatott a csökkenés mértéke, a párizsi és a londoni index esése hol túllépett az 1 százalékon, hol kissé alatta maradt.
