A kezdeti hezitálás után esésnek indultak az európai indexek. A Dax és a CAC 40 a kezdeti gyenge nyereséget követően stabilan lefelé indult és növekvő veszteséget mutatott. A Footsie tovább húzta a pozitív tartományban, ám hamarosan 0,08 százalék körüli veszteségbe fordult.
A kisebb piacok viselkedése is követte e trendet, azaz enyhe nyereség után lefelé tartottak, érdekes, hogy Stockholm ezután korrigált és 0,2 százalékos erősödésbe fordult.
