BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Most nem az olaj, most a Fed

A kamatemelés nyomán lejtőre álltak az amerikai piacok. A Federal Reserve tegnapi tizenegyedik egymást követő kamatemelése nyomán esésnek indultak az amerikai piacok - s jelek arra mutatnak, hogy nem a keddi volt az utolsó szigorítás.

2005. szeptember 21. szerda, 08:29

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Dow Jones 0,72 százalékkal lett vékonyabb és 10 481,52 ponton fejezte be a kereskedést, a Nasdaq 0,65 százalékkal, az S & P pedig 0,79 százalékkal esett. A Fed emelése nyomán négy éves csúcsra kúszott az amerikai alapkamat, amit a vezető amerikai bankok azonnal követtek. A Dow Jones esését a Wal-Mart vezette, amelynek papírja a Fed kommentjét követően öt éves mélypontra csúszott.

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet