A tőzsdeindex 0,08 százalékos erősödést mutat, de percekkel ezelőtt ez még 0,16 százalék volt. A vezető papírok vegyesen szerepelnek, az Egis 3,61, a Richter 1,78, az MTelekom pedig 0,51 százalékos veszteséget mutat. A Mol és az OTP ezzel szemben nyerésben van, 1,16, illetve 0,59 százalékkal. A legnagyobb veszteséget a Humet hozta össze, 10 százalékkal, a másik oldalon a Démász áll 2,78 százalékos erősödéssel.
