BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Európa lefelé indult

A nyitás után esni kezdtek az európai indexek.

2005. szeptember 21. szerda, 09:11

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

Az európai piacok nyitás pillanatában ugyan emelkedést mutattak - nem is keveset -, ám az első perc végére mindegyik izmos esésbe fordult. A Footsie így 0,56, a DAX 0,59, a CAC 40 pedig 0,77 százalékos veszteséggel indult a kereskedésnek. A kisebb piacok is ugyanezt a koreográfiát követték, Amszterdam 0,61, Stockholm pedig 0,13 százalékos veszteséget mutatott.

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet