A bankközi forintpiacon az euró a nyitáskori 245 forintról 244,70 forintra gyengült, aminek okai egyelőre nem ismertek. A régió devizái nem csinálnak semmit, a jövő évi költségvetésről semmi sem szivárgott ki, a kormányfő pedig csak holnap ismertet részleteket. A forgalom szerény, mindössze egyetlen, említésre esetleg érdemes euróeladás történt - tudtuk meg az ING Bank traderétől.
