A tőzsdeindex 21 086 ponton áll, ami 0,28 százalékos erősödés a tegnapi záráshoz képest. A vezető papírok közül a Mol-részvény viszi a prímet 1,16 százalékkal, amjd az MTelekom következik 1,11 százalékkal. A másik két bluechip veszteséget mutat, a Richter 0,48, az OTP 0,47 százalékkal vékonyodik.
