A Richter negyedéves jelentése jót tett az Egisnek is, a kisebbik gyógyszerpapír erősödésének mértéke - 1,45 százalék - alig marad el a Richter 1,47 százalékos izmosodása mögött. A vezető papírok között az OTP mutat nyereséget, ennek mértéke 0,65 százalék. A Mol 0,15, az MTelekom pedig 0,65 százalékos buktában volt délben. A BUX 0,4 százalékkal vastagabb a tegnapi zárásnál. A legnagyobb esést a Zwack papírja hozta össze eddig, a veszteség mértéke 4,8 százalék, ellenkező irányban a Richter az éllovas.
