A vezető európai tőzsdék eséssel kezdték a napot. A Dax 0,19, a Footsie 0,12, a párizsi index pedig 0,05 százalékos veszteséggel kezdte a napot, és a nyitás utáni percekben stabilan növelték a buktét. A kisebb piacok között Amszterdam követte e trendet, Stockholm viszont egyelőre tartja minimális nyereségét.
2005. június 2. csütörtök, 09:13
