A tőzsdeindex a nyitás utáni percekben 0,75 százalékos nyereséget mutatott, a vezető papírok viszont igencsak vegyesen kezdték a napot. Az Egis, a Mol és a Richter emelkedéssel - aminek mértéke rendre 0,22, 1,1 és 1,07 százalékos - indult. Ezzel szemben a Magyar Telekom 0,5, az OTP pedig 1,32 százalékkal vékonyabban nyitott.
