BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Vegyesen nyitott a tőzsde

A BUX felfelé, a blue chipek vegyesen nyitottak.

2005. június 2. csütörtök, 09:21

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A tőzsdeindex a nyitás utáni percekben 0,75 százalékos nyereséget mutatott, a vezető papírok viszont igencsak vegyesen kezdték a napot. Az Egis, a Mol és a Richter emelkedéssel - aminek mértéke rendre 0,22, 1,1 és 1,07 százalékos - indult. Ezzel szemben a Magyar Telekom 0,5, az OTP pedig 1,32 százalékkal vékonyabban nyitott.

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet