Minden jelentősebb papír izmosodik, és a BUX is növelte a nyitás óta a nyereséget.
Az index 0,77 százalékkal vastagodott, a meghatározó papírok közül az Egis mutatja legnagyobb erősödést 1,22 százalékkal. Az OTP 1,09, a Mol 1,07, a Richter 0,37, a Magyar Telekom pedig 0,25 százalékot javított a tegnapi zárás óta. A legnagyobb erősödést a Globus hozta, 9,97 százalékkal, az ellenpóluson a Pannonváltó áll -6,98 százalékkal.
