A BUX emelkedett ugyan 0,16 százalékkal, ám a vezető papírok közül mind a Magyar Telekom, mind pedig az Egis veszített, 0,62, illetve 0,23 százalékot. Erősödött viszont a Mol és az OTP, rendre 0,42 és 0,47 százalékkal. A nyitáskori legnagyobb ugrást a Rába mutatta be, a papír 1,59 százalékkal izmosodott.
