BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Enyhén optimista a budapesti parkett

Gyenge erősödéssel nyitott a BÉT, igazodva a bizonytalankodó Európához..

2005. május 26. csütörtök, 09:10

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A BUX emelkedett ugyan 0,16 százalékkal, ám a vezető papírok közül mind a Magyar Telekom, mind pedig az Egis veszített, 0,62, illetve 0,23 százalékot. Erősödött viszont a Mol és az OTP, rendre 0,42 és 0,47 százalékkal. A nyitáskori legnagyobb ugrást a Rába mutatta be, a papír 1,59 százalékkal izmosodott.

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet