Az index 16 111,10 ponton nyitott, ez jelzéssezrű, 0,08 százalékos emelkedés. A vezető papírok közül az Egis 1,31, a Mol 0,23, a Magyar Telekom pedig 0,61 százalékkal vastagodott. Az OTP 0,34 százalékos veszteséggel indult.
A tőzsde 0,08 százalékos emelkedéssel kezdte a csütörtöki kereskedést.
2005. május 12. csütörtök, 09:25

Az index 16 111,10 ponton nyitott, ez jelzéssezrű, 0,08 százalékos emelkedés. A vezető papírok közül az Egis 1,31, a Mol 0,23, a Magyar Telekom pedig 0,61 százalékkal vastagodott. Az OTP 0,34 százalékos veszteséggel indult.