BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Az olaj hozta a nyereséget

Az amerikai piacok enyhe emelkedéssel fejezték be a szerdai kereskedést, miután az olajár markáns csökkenése segítette az erősödést.

2005. április 28. csütörtök, 08:08

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Dow Jones 47,67 pontos nyereséggel zárta a napot, a csengetéskor 10 198,80 ponton tanyázott - napközben 10 079,45 pontra is esett. A Nasdaq Composite 2,99 ponttal izmosodott, záráskor 1930,43 pontot mutatott, mialatt az S&P 500 4,64 pontot tett hozzá, így 1156,38 ponton finiselt. Az emelkedést a General Electric, a Verizon Communications, a Boeing és az IBM vezette, ezzel szemben számottevően gyengült a Caterpillar papírja. Az olaj ára tegnap 4,8 százalékkal esett, míg a tartós fogyasztási cikkek iránti kereslet 2,8 százalékkal esett márciusban.

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet