A forintpiac mintha nem is létezne, forgalom gyakorlatilag nincs, az árfolyam sem mozog. Hétfőig nem is várható más - kommentált az ING Bank egyik üzletkötője. Az eurót 248,50/60 forinton jegyzik, ez alig tér el a nyitáskori árfolyamtól. A nap további részében sem várható semmi, és a régióban is ugyanolyan bánatosan esik az eső, mint Budapesten.
2005. április 21. csütörtök, 10:56
