A Nikkei 225 Tokióban 0,64 százalékot veszített, az esését a Sony és a Hyundai vezette, de nem segítettek gyorsjelentések, valamint az USA-ból érkező hírek sem. Az irányadó index 11 563,17 ponton fejezte be a kereskedést, ez február 24 óta a legalacsonyabb érték. A szélesebb Topix 1168,42 ponton zárt, ami 0,68 százalékos veszteség. A chipgyártók ugyancsak lefelé húzták az indexeket, a világ másodikja, a Tokyo Electron 0,8 százalékos veszteséget volt kénytelen elkönyvelni. A BHP Billiton és a Posco az acélárak esése miatt tudott hozzájárulni a veszteségekhez.
