Első ránézésre semleges helyszínen, valójában azonban az oroszlán barlangjában kezdődnek meg az agrártárgyalások - értesült a Napi Online. A szakértők által ma délután 14 órakor végre elkezdődő egyeztetések nem az agrárátárca, és nem a demonstrációs bizottság által felajánlott parlament előtti sátor lesz, hanem az Agrárgazdasági Kutató Intézet Zsíl utcai épületében kezdődnek meg a tárgyalások. A dolog pikantériája - ha a hegy nem megy Mohamedhez, akkor Mohamend megy a hegyhez alapon - hogy ebben az épületben van a Magyar Gazdakörök és Gazdaszövetkezetek Szövetsége (Magosz) budapesti központja is.
2005. február 24. csütörtök, 11:46
