Az euró reggel 247,30/50 Ft volt a bankközin, ami 10 fillérrel alacsonyabb a pénteki 247,40/60 Ft-os kurzusnál.
Délelőttre elérte 246,20/30 forintot. Ám mint azt Kolba Miklós az ING Bank elemzője a NAPI Online-nak elmondta, egyáltalán nem biztos, hogy a 246-os szint alá kerül majd az érték.
