Az OTP Jelzálogbank Rt. a közeljövőben külföldön eurókötvény-kibocsátási programot készül indítani - mondta Nagy Csaba vezérigazgató-helyettes a Budapesti Értéktőzsde által szervezett intézményi befektetői konferencián.
A bank jelzáloglevél-állománya 713 milliárd forintra rúg. Ennek növekvő része, 29 százaléka van a bankcsoporton kívüli befektetőknél, ezen belül 6 százalék a lakosságnál.
