A leggyakoribb az étkezési hozzájárulás, a hosszú távú egészségmegőrző programok támogatására kevés a példa. A 498 HR-menedzsereinek megkérdezésével elvégzett felmérésből kiderül, hogy döntően a menedzsment határoz a juttatások megoszlásáról és többnyire csekély a lehetőség az úgynevezett cafeteriarendszerre, vagyis arra, hogy a dolgozók maguk választhassanak.
Ezt azzal indokolják a megkérdezettek, hogy ha a munkatársakra lenne bízva a döntés, akkor kevésbé érvényesülnének a hosszú távú érdekek. A juttatások zöme ily módon a ruházkodási és az étkezési hozzájáruláshoz hasonlóan azonnal készpénzesíthető lenne.
