A csoport árbevétele - a dollár leértékelődésének és az iparági recessziónak, valamit a sikeres "racionalizálásnak" köszönhetően 1,45 milliárd forintra zuhant az egy évvel korábbi 21,2 milliárd forintról. Az üzemi eredmény 2,744 milliárdos veszteséget mutat, az adózott profit 3,3 milliárdos veszteség.
A jelentéshez kiadott közlemény szerint - azon kívül, hogy immár sokadik esetben elindult a cég racionalizálása - vannak pozitív jelek is, például az USA-ban minimális értékesítés növekedés érzékelhető, s az európai piacokon is halvány növekedést tud a csoport felmutatni.
