Az igazgatóság azonban hivatalosan még nem tette meg az április 25-i közgyűlés elé terjesztendő javaslatát.
A tavalyi 27,5 forint után idén 39,5 forint osztalékot is fizethet az OTP. Spéder Zoltán a társaság alelnöke a múlt évi eredmények ismertetésekor elmondta, 25 százalékos osztalékot vettek figyelembe a profit kiszámításakor, ami a cég 61 milliárdos nyereségéből részvényenként majd 40 forintot eredményez.
2003. március 25. kedd, 10:00

Az igazgatóság azonban hivatalosan még nem tette meg az április 25-i közgyűlés elé terjesztendő javaslatát.