BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,0 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Olcsóbban vehetnek részvényt az Erstések

Az elmúlt évek sikereire való tekintettel folytatja munkavállalói részvényprogramját az Erste Bank. A pénzintézet ausztriai, cseh és magyar alkalmazottai a program keretében 1997 óta jegyezhetnek kedvezményesen Erste-részvényt.

2003. március 18. kedd, 10:57

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A korábbi évekhez hasonlóan idén is fejenként maximum száz részvény igényelhető a május második felében sorra kerülő jegyzési időszakban. Az egy éves elidegenítési tilalommal terhelt Erste-papírokat az átlagos áprilisi bécsi tőzsdei árfolyamnál 20 százalékkal olcsóbban kaphatják meg a dolgozók. Tavaly közel negyedmillió papírt igényeltek ezen a címen a bank munkatársai.

Mezősi Tamás
Mezősi Tamás

Ez is érdekelhet