Jelentősen csökkent a külföldiek által birtokolt állampapír-állomány szeptember végéig, a hitelintézetek viszont figyelemre méltóan növelték állampapír-piaci befektetéseiket - állapítja meg a Magyar Nemzeti Bank csütörtökön nyilvánosságra hozott elemzése. A jelentésszerint a tőzsdén a külföldiek a fő vásárlók, de a hazai pénzügyi vállalatok is növelték részvénybefektetéseiket.
2001. november 22. csütörtök, 08:57
