BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

A külföldiek kevesebb állampapírt birtokolnak

Jelentősen csökkent a külföldiek által birtokolt állampapír-állomány szeptember végéig, a hitelintézetek viszont figyelemre méltóan növelték állampapír-piaci befektetéseiket - állapítja meg a Magyar Nemzeti Bank csütörtökön nyilvánosságra hozott elemzése. A jelentésszerint a tőzsdén a külföldiek a fő vásárlók, de a hazai pénzügyi vállalatok is növelték részvénybefektetéseiket.

2001. november 22. csütörtök, 08:57

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet