BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Európa lefelé kezdte a hetet

A Footsie 14,2 pontos veszteséggel nyitott hétfőn, és néhány pillanat múlva 15,8 pont volt a hátránya. A DAX-30 is lefelé kezdett, a nyitás utáni néhány perccel 0,7 százalékos veszteség mutatkozott, ami tovább nőtt. A CAC-40 ugyancsak eséssel nyitott némikereskedést követően 0,55 százalék volt a veszteség. Zürich mintegy fél százalékos eséssel startolt, Amszterdam pozitívban kezdett ugyan, de három perc múltán elvesztette a 0,58 százalékos nyereséget.

2001. október 29. hétfő, 09:08

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet