A vezető európai indexek mindegyike súlyos visszaeséssel kezdte a mai kereskedést. A DAX nyitáskor ugyan csak 0,52 százalékot veszített, ám két perc múlva 3 százalék felett volt a veszteség. A Footsie a nyitás után nem sokkal -1,5 százalékon állt, a CAC-40 pedig már a kereskedés kezdetekor 2,34 százalékos veszteséget mutatott fel, ami az első percekben 3 százalékot meghaladó eséssé „fejlődött”.
2001. október 18. csütörtök, 09:06
