A Budapesti Értéktőzsde részvénytársasággá alakulásáról a 2002. március 22-re összehívott közgyűlés dönt – jelentette ki az MTI szerint ma délelőtti sajtótájékoztatóján Horváth Zsolt ügyvezető igazgató. Az átalakulás folyamatának lezárulása május végén, június elején várható. A tőzsdetanács hétfői ülésén véglegesítették Horváth Zsolt ügyvezető igazgatói posztját, mivel eddig megbízottként látta el a tőzsde ügyvezető igazgatói teendőit.
2001. október 2. kedd, 10:26
