BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Motorola-Siemens vegyesvállalat készül?

A Motorola és a Siemens vegyesvállalat létrehozásáról folytat tárgyalásokat - értesült a The Wall Street Journal. A 20-25 milliárd dollárosra taksált vállalkozásba a mobilhálózati tevékenységet, esetleg a mobilkészülék-gyártást vinné be az amerikai, illetve a német cég. A mobilüzletág gyengélkedését egyként megszenvedő konkurensek közül a Sony és az Ericsson már összeállt közös készülék-gyártásra.

2001. október 1. hétfő, 09:10

Szabó Márta
Szabó Márta

Ez is érdekelhet