BUX 139411.71 0,4 %
OTP 45700 0,88 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Kivezetik a Kékkúti-részvényeket a tőzsdéről

A Budapesti Értéktőzsdén augusztus 3-án lehet kereskedni utoljára a Kékkúti Ásványvíz Rt. részvényeivel, a társaság papírjait augusztus 6-án törlik az értékpapír-listáról - közölte a BÉT közleményben az MTI-vel. A határozat indoklása szerint a kibocsátó áprilisi közgyűlésén döntött a társaság részvényeinek tőzsdei kivezetéséről. A BÉT július 18-án értesült arról, hogy a kibocsátó maradéktalanul teljesítette a nyilvános vételi ajánlattal élő részvénytulajdonosok igényeit.

2001. július 19. csütörtök, 18:21

Molnár Csaba
Molnár Csaba

Ez is érdekelhet