A Budapesti Értéktőzsdén augusztus 3-án lehet kereskedni utoljára a Kékkúti Ásványvíz Rt. részvényeivel, a társaság papírjait augusztus 6-án törlik az értékpapír-listáról - közölte a BÉT közleményben az MTI-vel. A határozat indoklása szerint a kibocsátó áprilisi közgyűlésén döntött a társaság részvényeinek tőzsdei kivezetéséről. A BÉT július 18-án értesült arról, hogy a kibocsátó maradéktalanul teljesítette a nyilvános vételi ajánlattal élő részvénytulajdonosok igényeit.
2001. július 19. csütörtök, 18:21
