A mai kereskedés legnagyobb nyertesei az Arago, az Eravis, a Graphi, az Antenna és az OTP elsőbbségi volt, rendre 11,35, 5,66, 5,54, 4,19, illetve 3,26 százalékos erősödéssel. A vesztesek listáját a Fotex, a Danubius, a Grabo, illetve a Rába vezette, az utóbbi profit warningot jelentett. A legnagyobb forgalmat a vezető papírok prdukálták, sorrendben a Pick, a Mol, az OTP, illetve a Matáv.
2001. július 16. hétfő, 16:46
