Európa legnagyobb vegyipari cége a német BASF bejelentette, hogy immár nem lát esélyt második negyedéves üzemi eredményének emelkedésére, holott korábban szignifikáns növekedésről álmodoztak. a BASF egyúttal bejelentette, hogy összesen 24 gyárat és üzemet zár be a kapacitások csökkentése érdekében.
2001. június 21. csütörtök, 08:25
