A PSZÁF határozataiból kiderül, hogy az elmúlt fél évben látványosan megnőtt a brókercégekre kirótt büntetések száma, igaz, ezek jó része hónapokkal korábbi ügyek nyomán született. Másfél év alatt csak brókercégekre több, mint 75 millió forint büntetést szabtak ki. Cikkünk a mai NAPI Gazdaságban.
2001. április 19. csütörtök, 06:59
