A Budapesti Értéktőzsde Titkárságának vezetője a kibocsátó kérelmére döntött arról, hogy a papírok kereskedését 13 órától zárásig felfüggeszti. A kibocsátó azért kérte a felfüggesztést, mert a 2001. április 26-i közgyűlés egyik napirendi pontja szerint dönteni fognak a részvények tőzsdei kivezetésének tárgyában - áll a BÉT közleményében.
