BUX 139790.13 0,12 %
OTP 45810 -0,35 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Tőzsdei határozatra felfüggesztették az Aranypók-papírokat

A BÉT-en - tőzsdei határozatra - felfüggesztették az Aranypók-részvények kereskedését. A papírra ma még nem született kötés - tájékoztatta lapunkat a Microbróker Rt. üzletkötője.

2001. március 22. csütörtök, 13:03

Google Állítsd be, hogy az Economx az elsők között legyen a Google-találatokban!

A Budapesti Értéktőzsde Titkárságának vezetője a kibocsátó kérelmére döntött arról, hogy a papírok kereskedését 13 órától zárásig felfüggeszti. A kibocsátó azért kérte a felfüggesztést, mert a 2001. április 26-i közgyűlés egyik napirendi pontja szerint dönteni fognak a részvények tőzsdei kivezetésének tárgyában - áll a BÉT közleményében.

Ádám Viktor
Ádám Viktor

Ez is érdekelhet