Európában a tegnapelőtti 3,2 százalékos Nasdaq-emelkedés nyomán a technológiai és a távközlési papírok vezették az erősödést. A CAC–40-et a médiacégek is erősítették, míg Londonban a defenzív papírok a vesztes oldalra kerültek. Az FTSE 5 646,80 ponton (+1,71 %), a CAC-40 5 138,40-en (+1,78 %) fejezte be a napot, míg a DAX egy órával a zárás előtt 2,08 százalékos pluszban volt. A frankfurti börze nagy vesztese Deutsche Post volt, miután a brüsszeli bizottság közölte: 24 millió euróra bünteti a céget, mert az a német csomagszállítási piacon visszaélt erőfölényével.
2001. március 20. kedd, 19:03
