Az európai tőzsdeindexeket ismét a Nasdaqot követő technológiai, illetve távközlési részvények húzták le. A frankfurti, illetve a párizsi börzemutatóhoz képest mérsékelt veszteséggel záró Footsie-nak az erősödő bankpapírok adtak támaszt. Az euró erősödött, dollárral szembeni árfolyama 93 cent fölé emelkedett.
