Európában nem állt meg a tech-papírok értékvesztése, ám a távközlési szektor nagyágyúi közül többen is feltámadtak. A Footsie-t a távközlési cégek mellett a gyógyszergyártók is felfelé húzták, míg Párizsban a France Télécom, valamint az autóipari és kiskereskedelmi cégek drágulása is kevés volt az üdvösséghez. A Deutsche Telekom 4 százalékot is elérő emelkedése csupán átmenetinek bizonyult, ám a DAX-ot mégis főként az SAP és a DaimlerChrysler rántotta le.
