A 36,2 százalékban már a Mol tulajdonában álló, a tavalyi évet várhatóan több mint egymilliárd koronás eredménnyel záró szlovák nemzeti olajtársaság, a Slovnaft részvényeinek egynyolcada eladó. Lapunk pozsonyi tudósítójának értesülései szerint a 8 százalékos pakettet már korábban is eladni szándékozó szlovák állami vagyonalap mellett a szlovák gázszolgáltató társaság is eladná saját, 4,5 százalékos Slovnaft-csomagját. Az együttes eladásról a jövő héten kezdődnek meg az egyeztetések az eladók között. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
2001. január 27. szombat, 06:59
