Nemcsak az elemzők, hanem az osztalékra vadászó befektetők elképzelései is összeomlottak, amikor január elején kiderült, hogy a kormányzat drasztikusan megkurtítja az áramszolgáltató szektor profitját. Egyelőre úgy tűnik, az idei év vesztesei az áramszolgáltatói részvények lesznek, a befektetők csak a meghatározó szakmai tulajdonosok révén reménykedhetnek abban, hogy alacsony kockázatúnak vélt befektetésük nem értéktelenedik el. Cikkünk a hétfői Befektetőben.
2001. január 21. vasárnap, 06:59
