BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Hozamfosztott árampapírok

Nemcsak az elemzők, hanem az osztalékra vadászó befektetők elképzelései is összeomlottak, amikor január elején kiderült, hogy a kormányzat drasztikusan megkurtítja az áramszolgáltató szektor profitját. Egyelőre úgy tűnik, az idei év vesztesei az áramszolgáltatói részvények lesznek, a befektetők csak a meghatározó szakmai tulajdonosok révén reménykedhetnek abban, hogy alacsony kockázatúnak vélt befektetésük nem értéktelenedik el. Cikkünk a hétfői Befektetőben.

2001. január 21. vasárnap, 06:59

Ádám Viktor
Ádám Viktor

Ez is érdekelhet