Gyakorlatilag csak a Menedzser Inveszt Kft. és a Wallis Rt. vett részt a Graboplast Rt. tegnap megtartott rendkívüli közgyűlésén, amelyen nem csupán a győri cég igazgatóságát újították meg, de eltöröltek minden eddigi, az esetleges felvásárlást megnehezítő alapszabályi korlátozást is. Az új tulajdonos némileg ugyan korlátozta a társaság egyébként változatlanul hagyott operatív vezetését, annak stratégiai céljaival azonban egyetért. Az elképzelések szerint a Grabo idén 16-17 százalékkal növeli árbevételét, üzemi eredménye elérheti az egymilliárd forintot is. Cikkünk a mai NAPI Gazdaságban.
2001. január 20. szombat, 06:59
