BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
Promo app

Töltse le az Economx appot!

Letöltés

Használt mobil az új dobása ennek a mobilszolgáltatónak

A Magyar Telekom kísérleti jelleggel kezdett el felújított, prémium minőségű telefonokat értékesíteni a Recommerce Group együttműködésével.

2024. február 7. szerda, 16:29

Google Állítsd be Google keresőjét, hogy a találatok között biztos ott legyen az Economx!

A Magyar Telekom október óta tette elérhető ügyfelei számára a céggel való együttműködés keretében, hogy online áruházukon keresztül minőségi, felújított készülékekhez férhessenek hozzá, kedvezményes áron.

Az együttműködéshez egy kampány is társult, ezzel együtt pedig olyannyira jól sült el a projekt, hogy a két vállalat most megerősítette kapcsolatát.

Ennek megfelelően az üzemeltető a következő hetekben további referenciákkal bővíti portfólióját, miközben továbbra is csak prémium minősítésű termékeket kínál.

A Romania-Insider.com cikke szerint az együttműködés kapcsán létrejött kampány ráirányította a magyar felhasználókat arra, hogy a vásárlási döntéseiket az ökológiai értékekhez igazodva hozzák meg.

Ez rávilágít arra, hogy a fogyasztói szokások megváltoztak: egy használt okostelefon megvásárlásával ugyanis akár 77-90 százalékkal kevesebb szén-dioxid-kibocsátást és nyersanyag-kitermelést takaríthatunk meg.

A Recommerce Group októberben, az együttműködés kezdetén egy új irodát is nyitott Budapesten, ezzel Magyarország lett a 10. európai ország, ahol a cég jelen van, és a 3. kelet-európai ország, ahol helyi csapatokkal rendelkezik.

Óriási üzlet a telefon-újrahasznosítás: mindenki kaszálhat vele
A magyarok vásárlók a tavalyi év utolsó negyedévében 26 százalékkal többet költöttek felújított készülékekre, mint egy évvel korábban. A legtöbben Iphone-t vagy Samsung márkájú készüléket vettek.
Zádori Bence
Zádori Bence
Szerkesztő
Újságírói tanulmányait 2018-ban végezte el a Szegedi Tudományegyetem Kommunikáció- és Médiatudományi Tanszékén. Első munkáit még kulturális újságíróként, a ContexUs hasábjain írta, később a szegedi egyetem sajtóosztályán szerkesztette az egyetemi magazint, gyakornokként. 2021 tavaszától egészen 2023-ig Szeged helyi ügyeivel foglalkozott, többek között a helyei egyetemi és kulturális közösségekkel, a tudományos élettel, emellett pedig a városi közgyűlés egyik tudósítója volt. 2023 júliusában csatlakozott az Economx csapatához, mely akkor még Napi.hu-ként volt ismert. Főként a mesterséges intelligencia, a technológiaipar, a turizmus és a belpolitika témájában ír. Hobbija a hátizsákos utazás és a filozófia.

Ez is érdekelhet