
Tilos a fokozottan védett erdők
gazdasági hasznosítása
A Környezetvédelmi Minisztérium (KöM) Természetvédelmi Hivatala erdőrezervátum-programjának első szakasza a közeljövőben lezárul. Az erdőrezervátummá nyilvánítás azonban sérti a tulajdonosok érdekeit, hiszen korlátozott fakitermelésen és vadászaton …